Strona główna >> Miasto i gmina >> Aktualności >> Umowa ubezpieczenia dzieci rolników od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków

Umowa ubezpieczenia dzieci rolników od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków

01 grudnia 2017 11:30:57

Zarząd Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników zawarł 11 października 2017 r. z Pocztowym Towarzystwem Ubezpieczeń wzajemnych umowę grupowego ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków i chorób dzieci osób objętych społecznym ubezpieczeniem rolników w pełnym zakresie.

 

Umowa obowiązuje od 14-10-2017r. do 13-10-2018r. i jest finansowana przez Fundusz Składkowy Ubezpieczenia Społecznego Rolników. 
Szczegółowe informacje są zamieszczone na stronie internetowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego www.krus.gov.pl, Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników WWW.fsusr.gov.pl i Pocztowego Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych WWW.ubezpieczeniapocztowe.pl, ponadto będą udzielane bezpośrednio w Oddziałach Regionalnych i Placówkach Terenowych KRUS. 
Grupowe ubezpieczenie NNW obejmuje wyłącznie dzieci ( do ukończenia 16 roku życia) rolników, pozostające we wspólnym gospodarstwie domowym z rodzicami lub opiekunami prawnymi, z których przynajmniej jedno podlega ubezpieczeniu społecznemu rolników w pełnym zakresie.
Potwierdzeniem ubezpieczenia jest zaświadczenie Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego informujące, że rodzic lub opiekun prawny jest objęty ubezpieczeniem społecznym rolników w pełnym zakresie ( ubezpieczeniem emerytalno-rentowym oraz ubezpieczeniem wypadkowym, chorobowym i macierzyńskim) w Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego lub był objęty tym ubezpieczeniem w okresie polisowym.
Zgłaszanie szkód do Ubezpieczyciela można dokonywać drogą elektroniczną pod adresem e-mail: zgłoszenia.krus@ubezpieczeniapocztowe.pl lub listem poleconym na adres: Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, ul. Mickiewicza 19, 26-600 Radom, przesyłając do Ubezpieczyciela wypełniony formularz zgłoszeniowy wraz z kompletną dokumentacją, zgodną z wykazem dokumentów, wskazanym w formularzu w części „ Informację dla zgłaszającego roszczenie".
Pomoc w wypełnianiu formularza można uzyskać kontaktując się z Infolinią Pocztowego Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych pod numerem telefonu: 48 370 43 21 (pn-pt. 8.00 - 18.00)

 

 

Z-ca Dyrektora ds. Świadczeń
Piotr Ciona

 

Kalendarz wydarzeń
lipiec 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Pytanie do burmistrza
" Chcesz zadać pytanie Burmistrzowi? Skorzystaj z formularza lub zapoznaj się z dotychczasową listą pytań i odpowiedzi "
Interwencje
Zauważyłeś zły stan nawierzchni dróg, nieporządek w miejscach publicznych, uszkodzenia mienia publicznego lub niefunkcjonujące oświetlenie?
Na skróty
Sonda
www.olesno.pl

Jak często odwiedzasz naszą stronę internetową?

  • codziennie
  • raz w tygodniu
  • kilka razy w miesiącu
  • sporadycznie