Strona główna >> Miasto i gmina >> Aktualności >> Otwarcie biura posła Antoniego Dudy i senatora Grzegorza Peczkisa w oleskim ratuszu

Otwarcie biura posła Antoniego Dudy i senatora Grzegorza Peczkisa w oleskim ratuszu

19 maja 2017 13:42:00

W dniu 18 maja br otwarto uroczyście biuro posła Antoniego Dudy i senatora Grzegorza Peczkisa w Oleśnie. W otwarciu uczestniczył Burmistrz Olesna Sylwester Lewicki, Starosta Oleski Stanisław Belka, Ks. Proboszcz Walter Lenart, Prezes OSM w Oleśnie Wilhelm Beker, radni oraz zaproszeni goście.
Jak podkreślił Antoni Duda, biuro powstało, po to, aby mógł spotykać się regularnie z mieszkańcami powiatu oleskiego i być pomocnym w razie rozwiązywania napotykanych problemów. Biuro jest pierwszym biurem PiS-u w powiecie oleskim. W planach jest otwarcie kolejnego biura w Praszce.
Obecny na spotkaniu Krzysztof Chudzicki, pełnomocnik PiS-u w powiecie oleskim wyraził zadowolenie, że mieszkańcy będą mogli kierować swoje sprawy bezpośrednio do parlamentarzystów. Jak podkreślił: „Poseł czy senator są osobami, które są władne rozstrzygać czy rozwiązywać te problemy, które ta społeczność samorządowa, czyli mieszkańcy mają."

Burmistrz Olesna pogratulował Antoniemu Dudzie otwarcia biura podkreślając, że liczy na owocną współpracę.

Źródło: Radio Opole

Kalendarz wydarzeń
kwiecień 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Pytanie do burmistrza
" Chcesz zadać pytanie Burmistrzowi? Skorzystaj z formularza lub zapoznaj się z dotychczasową listą pytań i odpowiedzi "
Interwencje
Zauważyłeś zły stan nawierzchni dróg, nieporządek w miejscach publicznych, uszkodzenia mienia publicznego lub niefunkcjonujące oświetlenie?
Na skróty
Sonda
www.olesno.pl

Jak często odwiedzasz naszą stronę internetową?

  • codziennie
  • raz w tygodniu
  • kilka razy w miesiącu
  • sporadycznie