Strona główna >> Kamera - oleski Rynek

Kamera - oleski Rynek

26 kwietnia 2010 12:23:12

Kamera przedstawia obraz "na żywo" z oleskiego Rynku (od 11 czerwca 2007 r.)
Ładowanie obrazu z kamery może potrwać chwilę. Proszę o cierpliwość.

Nie udało się zainicować flash playera. Prosimy włączyć obsługę flasha w przeglądarce lub odtwarzaj w systemowym playerze. Jeżeli odpowiedni player nie otworzył się, skopiuj jeden z linków poniżej i wklej go do pożądanego playera zgodnie z Twoim systemem operacyjnym.

Uwaga:
Dla użytkowników posługujących się programem Microsoft Internet Explorer w wersji niższej niż 6.0 wymagane jest, aby w komputerze zainstalowany był program Active-X. Program ten powinien się automatycznie zainstalować w momencie wchodzenia na stronę. Aby to zrobić wystarczy nacisnąć przycisk "Yes" w oknie instalatora, które się automatycznie pojawi. Jeżeli okno to nie pojawi się, a na stronie nie widać obrazu, należy ręcznie zainstalować Active-X (pobierz plik).

Drugim sposobem, aby mieć dostęp do video generowanego przez kamerę, jest zainstalowanie "Java Applet" - http://java.com/pl/. Jeżeli komputer używa firewall-a, to należy zrobić wyjątek dla adresu webcam.olesno.pl.Uwaga:
Dla użytkowników posługujących się programem Microsoft Internet Explorer w wersji niższej niż 6.0 wymagane jest, aby w komputerze zainstalowany był program Active-X. Program ten powinien się automatycznie zainstalować w momencie wchodzenia na stronę. Aby to zrobić wystarczy nacisnąć przycisk "Yes" w oknie instalatora, które się automatycznie pojawi.
Jeżeli okno to nie pojawi się, a na stronie nie widać obrazu, należy ręcznie zainstalować Active-X (pobierz plik).

Drugim sposobem, aby mieć dostęp do video generowanego przez kamerę, jest zainstalowanie "Java Applet" - http://java.com/pl/.

Jeżeli komputer używa firewall-a, to należy zrobić wyjątek dla adresu webcam.olesno.pl.

Przejdź do działu:
Kalendarz wydarzeń
sierpień 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Pytanie do burmistrza
" Chcesz zadać pytanie Burmistrzowi? Skorzystaj z formularza lub zapoznaj się z dotychczasową listą pytań i odpowiedzi "
Interwencje
Zauważyłeś zły stan nawierzchni dróg, nieporządek w miejscach publicznych, uszkodzenia mienia publicznego lub niefunkcjonujące oświetlenie?
Na skróty
Sonda
www.olesno.pl

Jak często odwiedzasz naszą stronę internetową?

  • codziennie
  • raz w tygodniu
  • kilka razy w miesiącu
  • sporadycznie